Jdi na obsah Jdi na menu

Ceník kurzovného a Finanční řád

Ceník kurzovného pro školní rok 2018/2019

Skupinka Tréninky Cena za pololetí
LDC 5 Baby pondělí, středa 1 900,- Kč
LDC 4 mini  pondělí, středa, pátek 2 450,- Kč
LDC 3 děti A úterý, čtvrtek 2 450,- Kč
LDC 3 děti B středa, pátek 2 450,- Kč
LDC 2 junioři A pondělí, středa 2 450,- Kč
LDC 2 junioři B pondělí, středa 2 450,- Kč
LDC Senior pondělí, čtvrtek 2 450,- Kč
Megacrew  úterý, čtvrtek          

300,- Kč (Tuto částku si přičte
tanečník třídy LDC 2A a 3A
ke svému kurzovnému.)

Cena pro LDC 1: 2 450,- Kč

Akrobacie pátek 300,- Kč

 

Pro tanečníky megacrew:
V případě, že jsem tanečníkem LDC 2A, nebo vybraným tanečníkem LDC 3A, tak si ke svému kurzovnému přičtu částku 300,- Kč. Tudíž je celková částka kurzovného za pololetí 2 750,- Kč.

 

Pololetí

1. pololetí – září, říjen, listopad, prosinec, leden

2. pololetí – únor, březen, duben, květen, červen

 

 

Finanční řád

Daná finanční částka kurzovného musí být uhrazena vždy do daného termínu:
 

V 1.pololetí platí STÁVAJÍCÍ členové kurzovné nejpozději do posledního dne v měsíci září.
V 2.pololetí mají možnost platit stávající členové nejpozději do posledního dne v měsíci únor.Noví členové skupiny po náboru platí příspěvky na bankovní účet do dvou týdnů od prvního tréninku.

MOŽNOST VYUŽITÍ SOUROZENECKÉ SLEVY 15% NA PŘÍSPĚVCÍCH!


 

Cena při nástupu v průběhu roku

Pokud tanečník začíná tančit až v průběhu roku, a to do 15.dne v daném měsíci, částka se mu snižuje dle finančního měsíčního řádu. Pokud tanečník začne trénovat po 15. dni v daném měsíci, tréninky jsou mu do konce měsíce doúčtovány blokově po 80 Kč/trénink.

Pro nové členy (pokud si nebudou 100% jisti, že chtějí dělat tento styl tance) doporučujeme si první lekce vyzkoušet. Cena za jednu lekci je 80Kč. V případě, že se poté rozhodnete kurzy navštěvovat pravidelně, uhrazené peníze za zkušební lekci se Vám vrátí (respektive odečtou od pololetního kurzovného).

 

Sankce

Při překročení jakéhokoliv termínu splatnosti bude částka navýšena (již následující den) o příslušnou sankci.

Stávající členové: Pokud někdo nezaplatí včas první pololetí, je mu hned následující den po splatnosti účtována sankce 500,- Kč. Následně má tanečník poslední možnost zaplatit kurzovné do konce října, ale již s automatickou sankcí 500,- Kč. Sankce platí bezpodmínečně od 1. října (to samé platí i v druhém pololetí - nestihneš-li poslat platbu do konce února, máš poslední možnost zaplatit do konce března, ale už s automatickou sankcí 500 Kč). Tato sankce se přičítá vždy k ceně kurzovného!!!

Pokud se stane, že nebudeš mít kurzovné uhrazeno ani do mezního termínu (1. pololetí - konec řijna, 2. pololetí - konec března), budeš nucen zaplatit své absolvované tréninky a budeš nekompromisně vyloučen ze skupiny. 

Způsoby platby

  1. Vkladem částky na pobočce Komerční banky
  2. Vkladem částky na poště
  3. Bankovním převodem - č.ú. 86-6139980207/0100 (variabilní symbol - rodné č. tanečníka, poznámka – jméno a třída tanečníka)
  4. Hotově na tréninku a to pouze v těchto dnech:
    • ​úterý (18:30 - 18:45 hod.)
    • středa (18:30 - 18:45 hod.)
    • pátek (17:30 - 18:00 hod.)


Pozn.: Pokud někdo nestihne zaplatit do daného termínu a poté zaplatí převodem na účet, budeme během prvních třech pracovních dnů vyžadovat potvrzení o platbě (např. vytisknutý příkaz k úhradě). Je to z toho důvodu, že platba z různých bank putuje až 3 pracovní dny a navíc výpisy z účtu kontrolujeme v průběhu roku cca jedenkrát týdně. Pokud potvrzení nepředložíte a my nebudeme mít vaši platbu na našem výpisu z účtu, nebudete moci trénovat.


 

Vracení kurzovného

Kurzovné se vrací pouze z důvodu nemoci. Tanečník je povinen donést potvrzení od lékaře a musí mít minimálně 5-ti týdenní absenci. Vrácená částka bude poměrnou k odchozeným a neodchozeným měsícům.
Další možnost vrácení příspěvků je pro nováčky. Pokud někdo zaplatí celou částku a v průběhu 14 dnů od té doby, kdy začal trénovat (ne od té doby, co zaplatil) se rozmyslí, že mu trénování nevyhovuje, vrátíme mu částku mínus 1 měsíc. Doporučujeme si však tréninky vyzkoušet, a to za 80Kč/trénink. Pokud se následně rozhodnete kurzy navštěvovat, zaplacenou jednotnou lekci Vám z celkové částky za pololetí ve skupině odečteme.

Žádné jiné možnosti vrácení peněz NEJSOU!
 

POZOR

Každý, kdo je členem taneční skupiny LIMIT DC Havířov (trénuje v určité třídě, jako je například LDC 5 baby,
LDC 4 mini A, atd...), se zavazuje dodržovat tento finanční řád a při jeho porušení počítá s vyloučením z taneční skupiny bez možnosti vrácení peněz!