Jdi na obsah Jdi na menu

Eldýsíčko 2019

Chceš zažít neopakovatelné léto? Chceš se s námi vydat za mořským dobrodružstvím? Pokud si na obě tyto otázky odpověděl ano, tak jsi náš! V roce 2019 to bude opravdu jedinečné. Eldýsíčko poprvé u moře! A co tě čeká? Krásný hotel, strava all inclusive, obří areál s vlastním bazénem a hlavně moře!

Eldýsíčko je tábor určený pro děti ve věku 8 - 18 let. Rodiče se o svá dítka nemusejí vůbec bát, jejich bezpečnost je naší prioritou. Areál jsme hledali a vybírali dlouho, abychom měli všechen komfort, na který jsme zvyklí. Děti budou vždy pod dohledem svého vedoucího, a to hlavně během pohybu v moři, a také budeme bydlet všichni v jedné budově. 

Cena: 9 790,- (v ceně je ubytování, strava, doprava, program)

 

Závazné přihlášky - ZDE!!!

Potvrzení lékaře a závazné prohlášení zákonného zástupce (již brzy)

 

hotel_medena_bazen_trogir_oficialni_2018_101.jpg

 

Ubytování: Hotel Medena***, Severní Dalmácie, Chorvatsko

- hotel umístěn v příjemné středomořské vegetaci v lokalitě Seget Donji, cca 4 km severně od Trogiru. Svou polohou hotel přímo vybízí k procházkám podél moře směrem na východ do historického Trogiru (město na seznamu UNESCO) a naopak směrem na západ podél resortu apartmánů Medena a Vranjica Belvedere do městečka Seget Vranjica. Pro návštěvu Trogiru je možno využít také spojení pomocí "lodního taxi", které vyplouvá v pravidelných intervalech přímo z pláže pod hotelem.
- vybavení a služby - restaurace, plážová restaurace, pizzerie, kavárna, aperitiv bar, kongresový sál, směnárna, výtah, sejf, TV místnost, prodejna suvenýrů, terasa, parkoviště.

- stravování - all inclusive light (plná penze, pravidelný pitný režim)
 

Popis oblasti:
Trogir - Starobylé město, přístav a turistické letovisko Trogir leží 27 km západně od Splitu při Jadranské magistrále. Staré původní jádro na ostrůvku mezi pevninou a ostrovem Čiovo (s pevninou spojen krátkým kamenným mostem), s ostrovem Čiovo je přes Trogirský průliv - Trogirski kanal spojen moderním zvedacím mostem. Nové části města se rozrostly jednak na pevnině oběma směry, jednak na ostrově Čiovo (především na jeho březích). Od r. 1997 je Trogir zapsán do listiny světového kulturního dědictví organizace UNESCO.

Ubytování - Trogir nabízí ubytování v hotelech, hotelových vilách a v soukromí. Větší ubytovací kapacity jsou v blízkém Segetu Donji (4 km) a v Segetu Vranjica (6 km od Trogiru).

Koupání - Kamenité a oblázkové pláže v Trogiru na městském koupališti v zátoce Saldun na břehu ostrova Čiovo. Koupání je možné i na dalších místech na ostrově, případně v sousedství, na pobřeží za Trogirem směrem k Segetu Donji a dále pak na pláži zdejšího hotelového komplexu Medena. Na plážích je dostatek vzrostlé vegetace.

 

hotel_medena_dron_trogir_oficialni_2018_071.jpg

hotel_medena_pokoj_new_2018_003.jpg

hotel_medena_plaz_trogir_oficialni_2018_041.jpg

 

 

Podmínky a storno:

1. Po přihlášení dítěte na pobyt (tzn. odeslání závazné přihlášky) je klient povinen uhradit pořadateli 50% ceny tábora, a to do 30-ti dnů od odeslání závazné přihlášky. V případě nedodržení termínu úhrady ceny pobytu je pořadatel oprávněn zrušit jeho účast na zájezdu zrušit s tím, že náklady spojené se zrušením hradí klient.Doplatek celkové ceny zájezdu je klient povinen zaplatit nejpozději 30 dnů před realizací pobytu. V případě přihlášení dítěte v době kratší než 30 dnů před zahájením pobytu, je klient povinen uhradit 100% cenu pobytu. 
Platba bude zaslána na účet organizátora TS Limit DC: 86-6139980207/0100. Jako variabilní symbol uvádějte rodné číslo dítěte a jako účel platby uvádějte: Eldýsíčko 2019 + jméno dítěte. 

2. Pořadatel  je oprávněn od tohoto ujednání odstoupit pokud:
a) je počet účastníků nižší než je nejnižší uvedený počet ve smlouvě s CK (50 účastníků)
b) mu v plnění závazku brání nevyhnutelné a mimořádné okolnosti a zrušení zájezdu oznámil zákazníkovi bez zbytečného odkladu ještě před zahájením zájezdu

3. Cena pobytu činí 9 790,- Kč (v ceně je ubytování, strava all inclusive, doprava). Tato cena nezahrnuje pobytovou taxu, která činí cca 1,4 EUR/os./den, děti 12-18 hradí 50% z této částky a děti do 12 let neplatí.


STORNO
a) 40 a více dní před zahájením zájezdu 10 %  z celkové ceny zájezdu, minimálně 700 Kč/za každou osobu na smlouvě o zájezdu
b) od 39. dne do 31. dne před zahájením zájezdu/cestovní služby: 30 % z celkové ceny zájezdu/cestovní služby/osoba
c) od 30. dne do 16. dne před zahájením zájezdu/cestovní služby: 50 % z celkové ceny zájezdu/cestovní služby/osoba
d) od 15. dne do 8. dne před zahájením zájezdu/cestovní služby: 75 % z celkové ceny zájezdu/cestovní služby/osoba
e) Méně než 8 dnů před zahájením zájezdu/cestovní služby: 100 % z celkové ceny zájezdu/cestovní služby/osoba

Výše uvedené vyplývá z přísných podmínek pro změny a storna ze strany ubytovacích zařízení.  Při určení počtu dnů pro
výpočet odstupného se do stanoveného počtu dnů započítává i den, kdy došlo k doručení oznámení pořadateli odstoupení od smlouvy o zájezdu. Do počtu dnů se nezapočítává den, ve kterém má být poskytnuta první služba. 

Všeobecné podmínky CK

 

 

Těší se na Vás tým Eldýsíčka! heart