Jdi na obsah Jdi na menu

Základní informace

AKTUÁLNÍ INFORMACE:

Vážení rodiče, 

v tuto chvíli vám všem chodí e-maily týkající se potvrzení přijetí přihlášky na Eldýsíčko 2020. Pokud jste již přihlášku odeslali, případně odevzdali, a žádný e-mail vám nepřišel, kontaktujte nás na e-mail luciezelinkova9@gmai.com

Začátkem měsíce srpna vám zašleme veškeré bližší informace k pobytu. Nezapomeňte na potvrzení lékaře, které musí být datováno rokem 2020, potvrzení z roku 2019 neplatí! Závazné prohlášení i potvrzení lékaře naleznete na této stránce níže.

 

 

Termín:
23. - 30. srpna 2020

 

Místo konání:
Rekreační středisko Beskydský H-Resort
Kunčice pod Ondřejníkem ev.č. 8, 739 13

 

Cena:
4 900,- Kč (v ceně je zahrnuto ubytování, strava 5x denně, pitný režim, cesta autobusem tam, program, taneční lekce - děti budou rozděleny dle věku a tanečních zkušeností)

 

Doprava:
TAM společná cesta autobusem.
ZPĚT doprava vlastní!

 

Vhodné pro:
Děti od 6ti let. Tábor je určen jak pro tanečníky Limit DC tak i netanečníky. Není čeho se bát. Všem tanečníkům LDC je účast doporučena, jedná se o letní přípravu na budoucí taneční sezónu.

 

Program:
Program pro děti připravují specializovaní vedoucí. Program se skládá z tanečních lekcí, které povedou TOP lektoři z České a Slovenské republiky, druhá část programu je tvořena táborovými hrami, diskotékami, karnevaly a soutěžemi).

 

Přihlášky:
Online přihlašování naleznete zde! Upozorňujeme, že ve chvíli odeslání online formuláře se stává přihláška závaznou!
Přihlášky v listinné podobě obdržíte každý den v čase 15:00 - 20:00 v sídle TS Limit DC Havířov, ZŠ Mládežnická (vchod z boční strany)

 

Prohlášení lékaře a závazné prohlášení (nutno odevzdat v den odjezdu) - ZDE!

 

 

FOTOGALERIE:
(více informací o resortu naleznete na hresort.cz)

hresort1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

dsc_0184-e1416490940408.jpg

 

 

 

 

 

 

hotel-0009.jpg

hresort3.jpg

 

 

 

 

 

 

multifunkcni-hriste-01-e1394619091778.jpg