Jdi na obsah Jdi na menu

Mimořádné změny (COVID-19)

Aktuální rozvrh tréninků od 25. května 2020 (platí do odvolání):

96564509_3014870141903975_5737662195299254272_o.jpg

 

Přehled bezpečnostních opatření:

1. Vchod do tělocvičen je pouze bočním vchodem od lesa (od Zátiší). Vchod od Naturproduktu je uzavřen! 

2. U vchodu děti vyzvedne vždy jejich trenér 5 minut před začátkem tréninku. Všichni tedy čekají venku, u vchodu nebude žádná služba. Všechny prosím o dochvilnost, bohužel není v našich silách běhat otevřít opozdilcům!

3. Při vstupu do budovy školy musí každý použít připravenou dezinfekci!

4. Rodiče a ostatní osoby kromě tanečníků LDC mají vstup do budovy zakázán!

5. Užívání WC je umožněno pouze v přízemí u malé tělocvičny.

6. Do budovy školy (za prosklené dveře) je vstup ZAKÁZÁN!

7. Tanečník s příznaky nemoci COVID-19 nesmí být vpuštěn do budovy. Pokud se u kohokoliv z tanečníků příznaky projeví, okamžitě informují zákonní zástupci hlavní vedoucí TS Limit DC. 

8. Po každém tréninku je tělocvična dezinfikována. 

9. Používání tělocvičen je umožněno pouze TS Limit DC, žáci ZŠ Mládežnická zde přístup nemají.

10. Na tréninku roušky nenosíme, dbáme ovšem na bezpečné rozestupy.

 

Všechny prosíme o dodržování stanovených pravidel. Na svou roušky si vždy noste sáček! Vynechejte obejmutí, podání rukou, apod. Z důvodu dezinfekce tělocvičen jsme upravili i rozvrh tréninků, některé jsou zkráceny, některé dokonce v jiném čase. LDC 3B zkontroluje přesun svého tréninku na jiný den! Páteční gymnastika 4A a 3A bude vždy upřesněna na začátku týdne, zda bude či ne.

Děkujeme všem, kteří pilně trénovali online s námi. Dělali jsme to pro vás, chtěli jsme vás udržet aspoň v nějaké kondici a hlavně v kontaktu.

Kurzovné za 2 měsíce bude převedeno na září a říjen!

 

Připomínáme také zasílání přihlášek na Eldýsíčko 2020, které se koná poslední týden v srpnu. Musíme vědět předběžné kapacity, tudíž prosíme o zaslání přihlášek, co nejdříve! Soutěže proběhnou od konce září 2020, proto se na Eldýsíčku všichni zároveň připravíme na soutěžní sezónu. 

Junioři B, kteří zaplatili soustředění, na které jsme nakonec neodjeli, tak vám penízky samozřejmě vrátíme, případně převedeme na letní soustředění.