Jdi na obsah Jdi na menu

Ceník školného a Finanční řád

Ceník školného pro školní rok 2022/2023

Třída Cena za pololetí
LDC 5 Pinďousové 2 600,- Kč
LDC 4A Bubblegum  2 750,- Kč
LDC 4B Chupa Chups

2 750,- Kč

LDC 3A MilkyWay 3 000,- Kč
LDC 3B Skittles 3 000,- Kč
LDC 2A Cookies  3 500,- Kč
LDC 2B Bounty 3 000,- Kč
LDC Senior Feminy 3 000,- Kč
LDC 1 Hip Hop unite

3 000,- Kč

 

 

 

 

Pololetí

1. pololetí – září, říjen, listopad, prosinec, leden

2. pololetí – únor, březen, duben, květen, červen 

 

 

Finanční řád

Daná finanční částka školného musí být uhrazena vždy do daného termínu:
 

V 1.pololetí platí STÁVAJÍCÍ členové školné nejpozději do 16. září.
V 2.pololetí mají možnost platit stávající členové nejpozději do 16. ledna. Noví členové skupiny po náboru platí příspěvky na bankovní účet do dvou týdnů od prvního tréninku.

MOŽNOST VYUŽITÍ SOUROZENECKÉ SLEVY 10% NA PŘÍSPĚVCÍCH!


 

Cena při nástupu v průběhu roku

Pokud tanečník začíná tančit až v průběhu roku, a to do 15.dne v daném měsíci, částka se mu snižuje dle finančního měsíčního řádu. Pokud tanečník začne trénovat po 15. dni v daném měsíci, tréninky jsou mu do konce měsíce doúčtovány blokově po 80 Kč/trénink.

Pro nové členy (pokud si nebudou 100% jisti, že chtějí dělat tento styl tance) doporučujeme si první lekce vyzkoušet. Cena za jednu lekci je 80Kč. V případě, že se poté rozhodnete třídu navštěvovat pravidelně, uhrazené peníze za zkušební lekci se Vám vrátí (respektive odečtou od pololetního školného).
 

Způsoby platby

  1. Vkladem částky na pobočce Komerční banky
  2. Vkladem částky na poště
  3. Bankovním převodem - č.ú. 86-6139980207/0100 (variabilní symbol - rodné č. tanečníka, poznámka – jméno a třída tanečníka)


Pozn.: Pokud někdo nestihne zaplatit do daného termínu a poté zaplatí převodem na účet, budeme během prvních třech pracovních dnů vyžadovat potvrzení o platbě (např. vytisknutý příkaz k úhradě). Je to z toho důvodu, že platba z různých bank putuje až 3 pracovní dny a navíc výpisy z účtu kontrolujeme v průběhu roku cca jedenkrát týdně. Pokud potvrzení nepředložíte a my nebudeme mít vaši platbu na našem výpisu z účtu, nebudete moci trénovat.


 

Vracení školného

Školné se vrací pouze z důvodu nemoci. Tanečník je povinen donést potvrzení od lékaře a musí mít minimálně čtyř týdenní absenci. Vrácená částka bude poměrnou k odchozeným a neodchozeným měsícům.
Další možnost vrácení školného je pro nováčky. Pokud někdo zaplatí celou částku a v průběhu 14 dnů od té doby, kdy začal trénovat (ne od té doby, co zaplatil) se rozmyslí, že mu trénování nevyhovuje, vrátíme mu částku mínus 1 měsíc. Doporučujeme si však tréninky vyzkoušet, a to za 100 Kč/trénink. Pokud se následně rozhodnete kurzy navštěvovat, zaplacenou jednotnou lekci Vám z celkové částky za pololetí ve skupině odečteme.

 

POZOR

Každý, kdo je členem taneční skupiny LIMIT DC Havířov (trénuje v určité třídě, jako je například LDC 5 baby,
LDC 4 mini A, atd...), se zavazuje dodržovat tento finanční řád a při jeho porušení počítá s vyloučením z taneční třídy bez možnosti vrácení peněz!